Press Release 6th January 2015 - Turkish

16/01/2015

2014’e Genel Bakış ve Global Digital Services Plc (SiteTalk.com)

için 2015 Görünümü

Sevgili GDS Hissedarları ve SiteTalk.com Üyeleri, 2014 yılı sona erdi, özellikle SiteTalk.com platformunda meydana gelen tüm etkinliklerin, güçlendirmelerin vurgulamanın/listelemenin yanı sıra, 2015 plan ve hedeflerimizi de bir bakmak istiyoruz.

 1. Devamlı fonksiyonlar eklendi ve  platform daha iyi kullanılmaya başlandı.
 2. Alttaki sayfanın, 25 ülkedeki özel günlere göre Ulusal tatillerden resimler gösterdiği bir sistem tanıtıldı.
 3. İlk Sosyal Medya Sadakat programı (Star Kulüp) oluşturuldu.
 4. İnsanların başkalarının aktiviteleri için ödüllendirildiği (arkadaş aktivite puanlarının %10’u) ilk Sadakat programı oluşturuldu
 5. Mağazadaki çeşitli ürünlerin satın alma fiyatlarının %35’ini ödeyecek aktivite puanlarıyla oluşan ÜCRETSİZ krediler kullanma imkanı tanıtıldı.
 6. 2014’ün sonunda neredeyse 6000 online mağazanın olduğu, kendi SiteTalk CashBack programımız geliştirildi.
 7. Referans veren için “arkadaş CashBack bonusu” oluşturan “bloggerlar” için kullanılabilen afişler tanıtıldı.
 8. Tüm Üyeler için “Üyelerden Üyelere” transfer yapılabilen ek fonksiyonun olduğu “online bir hesap” açıldı.
 9. Üyelerin, kendi arkadaşlarının kazandığı CashBack üzerinden “arkadaş CashBack bonusu” (%10) alacağı bir sistem oluşturuldu. 
 10. Star Club Executive Üyeliği tanıtıldı. Bu Üyelerin aktivite puanları ve kişisel arkadaşlarından %10 CashBack’in yanı sıra Sosyal Ağlarındaki 2. ve 5. Seviye üzerinden ek bir %5’lik CashBack kazanmalarını sağladı.
 11. Haftalık ve aylık çekilişlerin olduğu ilk ÜCRETSİZ global Tombola tanıtıldı. Ücretsiz aktivite puanları, Tombola biletleri “satın almak” için kullanılabilir ve Üyelerin talep edebileceği haftalık ve aylıkTombola bileti vardır.
 12. Platformun, ürünlerin, işlevlerin ve hizmetlerin çeşitli yanlarının görüntülendiği çeşitli dillerde bir seri kısa videolar oluşturuldu.
 13. Hem “bildirim” imkanımızı hem de pazarlama faaliyetlerimizi arttıran kendi “dahili” mail sistemimizi oluşturduk.
 14.  sitetalk.com hesabınızda doğrudan oturum açabileceğiniz bir “ana sayfa” olarak “search.sitetalk.com” tanıtıldı.
 15. Silikon Vadisinden önde gelen şirketlerden biriyle “online afiş” pazarlama kampanyası başlatıldı, ABD pazarı için “Google ad-words” kullanıldı.
 16. Tanzanya’ya Afrika kıtasına gidildi.

Yukarıdan da görebileceğiniz üzere, birçok başarının yer aldığı oldukça yoğun bir yıl oldu ama elbette 2015 içerisinde eklemek/yapmak istediğimiz daha çok ilerleme ve şey var.

 1. 2014’ün sonunda, dünya genelinde 150 milyon Üyeyi temsil eden Birleşmiş Dünya Güreş Derneğiyle başlatılan görüşmeler, Ocak ayının ilk yarısında devam edecek. İki taraf da mümkün olan en kısa sürede birlikte çalışmak için stratejik bir yöntem bulmak istiyor.
 2. ABD pazarında “google adwords” kullanan pazarlama kampanyaları ve online afişler, aydan aya yavaş yavaş arttırılacak. Bunun şirketin “CashBack” gelirinde ve 2015’teki ve sonraki yıllardaki Star Club Executive aboneliklerinde doğrudan bir etkisi olacak. Daha da önemlisi, ABD kıtasındaki üye olma oranı ciddi oradan artacak.
 3. Çok kısa bir sürede yeni üyelerin kayıt formlarını/sürecini basitleştireceğiz.
 4. Ocak 2015’te online bir konferans sisteminin olduğu, kendi OPT (Online Sunum Aracımızı) tanıtacağız. Bu arkadaşlarınızı sitetalk.com’a davet etme ve siteyi tanıtma becerinizi büyük oranda arttıracak. 
 5. Ocak ayı içerisinde, “SiteTalk diary”i de tanıtıyor olacağız. BuradaTombola kazananları ya da özel mağazaları olan Üyeler gösterilecek. Bu daha sonra dünya genelindeki Üyelerle paylaşılabilecek.
 6. 2015’in ilk çeyreğinde SiteTalk CashBack’in görünüşünün yanı sıra sitetalk.com sayfasının içeriği ve görünüşü de değiştirilecek. 
 7. CashBack programı dahilinde özel promosyonlar tanıtılacak.
 8. Mart 2015’ten önce,SiteTalk CashBack uygulamasını tanıtacağız. Bu apple ve android için geçerli olacak. Bu uygulama,şu anki sitetalk uygulamasının yerine geçerek SiteTalk’ın “mobil” yanını büyük oranda değiştirecek.Mart sonundaki lansımandan sonra, platformda mevcut olacak çeşitli fonksiyon ve özellikler eklemeye devam edeceğiz.
 9. 2015’in ilk yarısında, ülkeden ülkeye temelde haftalık ve aylık Tombolalar oluşturan Tombola platformunu yeniden şekillendireceğiz. Böylece, ödüller daha fazla “ülkeye göre” tasarlanarak, Üyeler için daha da çekici hale gelecek. 
 10. SiteTalk mağazasında tanıtabileceğimiz hizmet ve ürünler eklemeye sürekli dikkat edeceğiz.
 11. sitetalk.com platformuna, diğer birçok platformda “Paylaş ve Beğen” fonksiyonunu ekleyeceğiz, böylece kullanıcılar iletilerini FB, Twitter, Linkedin, Pintrest, Blogger, Blogmarks, Baidu, Mail.ru, Messenger, Reddit vb.’de paylaşabilecekler. Bu şüphesiz aktivite puanı oluşturacak ve SiteTalk.com’un dünyaya yayılmasına çok yardımcı olacak.

 

2014’te uygulanan çok sayıda iyileştirme ve ek fonksiyon/hizmetlerin yanı sıra 2015’in ilk ayları için planlananlarla birlikte, platform istatistiklerinde yansıyacak devasa bir büyüme yaşayacağımıza inanıyoruz. Herkes aşağıda sıraladıklarımızı yaparak buna olumlu bir şekilde katkıda bulunabilir:

1. search.sitetalk.com’u kullandığınız tüm tarayıcılarda başlangıç sayfanız yapın. 
2. Kullandığınız tüm tarayıcılara Sitetalk CashBack  eklentisini indirin.
3. Oturum açıp, ÜCRETSİZ Tombola biletinizi her hafta aktifleştirin ve kazanıp kazanmadığınızı kontrol edin.

Yukarıdakileri yapan ne kadar çok arkadaşınız olursa ve SiteTalk’ta ne kadar aktif olursanız, o kadar çok sadakat puanı kazanacağınızı, yani daha fazla Tombola bileti “satın alabileceğinizi” unutmayın. bu şüphesiz size Tombola’da daha fazla kazanma şansı tanıyacaktır.

Bu yıl, üyelik tabanını ve böylece her üyenin aktivite oranını arttırarak SiteTalk’ı bir sonraki seviyeye taşıyacak iyi bir konumdayız. Bu iki nokta, herhangi bir Sosyal Medya tabanlı şirketin değerlendirilmesi için anahtar faktörler ve bu yılki odak noktalarımız olacaklar. Bu iki alandaki artan rakamlarla, platformun gelir üreten tüm alanlarında otomatik olarak artan bir gelir olacak, bu da şüphesiz odaklanmamız gereken üçüncü alan olacak.

Join us as a Member

New to Crypto Community World?

To reset your password, please enter your email address and we will send you an email with instructions.

Crypto Community World free cash back online store